Location (7.x-3.8-beta2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Entity type
sr: Тип ентитета
