Location (7.x-3.8-beta2) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Development
te: రూపకల్పన

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Country
te: దేశం

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Address
te: చిరునామా

en: City
te: నగరం

en: Germany
te: జర్మనీ

en: Georgia
te: జార్జియా

en: Puerto Rico
te: పోర్టో రీకో

en: Source
te: మూలం

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Country Name
te: దేశం పేరు
