Location (7.x-3.8-beta2) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Advanced search
ku: گەڕانی ئاڵۆز

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Node
ku: گرێ

en: Location
ku: شوێن

en: Allow
ku: ڕێگابدە

en: Germany
ku: ئەلمانیا

en: American Samoa
ku: سەمۆوای ئەمریکا

en: Georgia
ku: جۆرجیا

en: Guam
ku: گوام

en: Marshall Islands
ku: دوورگەکانی مارشاڵ

en: Northern Mariana Islands
ku: دوورگەکانی باکووری مەریانا

en: Palau
ku: پەلاو

en: Puerto Rico
ku: پوێرتۆ ریکۆ

en: Source
ku: سەرچاوە
