Location (7.x-3.8-beta2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Node
pa: ਨੋਡ
