Location Chooser (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save
ar: حفظ

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Custom
ar: مخصص

en: Location
ar: الموضع

en: Sources
ar: المصادر
