Location Chooser (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Sources
bo: ཁུངས
