Location Chooser (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Location
hi: स्थान

en: Sources
hi: स्रोत
