Location Chooser (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Custom
hu: Egyéni

en: Location
hu: Helyszín

en: Targets
hu: Célok

en: Sources
hu: Hírforrások

en: User locations
hu: Felhasználói helyszínek

en: Site Default
hu: Webhely alapértelmezés
