Location Chooser (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Save
id: Simpan

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: Custom
id: Tersuai

en: Location
id: Lokasi

en: Sources
id: Sumber

en: User locations
id: Lokasi Anggota
