Location Chooser (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save
lt: Saugoti

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Custom
lt: Savitas

en: Location
lt: Vieta

en: Sources
lt: Šaltinis
