Location Chooser (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save
oc: Enregistrar

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Custom
oc: Personalizat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Sources
oc: Fonts

en: User locations
oc: Emplaçaments dels utilizaires
