Location Chooser (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Custom
pl: Własne

en: Location
pl: Położenie

en: Targets
pl: Cele

en: Sources
pl: Źródła

en: User locations
pl: Lokalizacje użytkownika

en: Default Location
pl: Domyślna lokalizacja

en: Site default location
pl: Domyślna lokalizacja strony

en: Choose location
pl: Wybierz lokalizację:

en: Location chooser settings
pl: Ustawienia location chooser

en: User Location
pl: Lokalizacja użytkownika
