Location Chooser (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Save
ca: Desa

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Location
ca: Localització

en: Targets
ca: Objectius

en: Sources
ca: Fonts

en: Current location
ca: Localització actual

en: Locations
ca: Ubicacions
