Location Chooser (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Save
da: Gem

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Custom
da: Tilpasset

en: Location
da: Lokation

en: Sources
da: Kilder

en: User locations
da: Brugerlokationer

en: Locations
da: Lokationer
