Location Chooser (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Sources
el: Πηγές
