Location Chooser (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Save
es: Guardar

en: Node types
es: Tipos de nodo

en: Custom
es: Personalizado

en: Location
es: Ubicación

en: Targets
es: Objetivos

en: Sources
es: Fuentes

en: User locations
es: Ubicaciones de usuario

en: Current location
es: Ubicación actual

en: Locations
es: Ubicaciones
