Location Chooser (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Save
eu: Gorde

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Locations
eu: Kokapenak
