Location Chooser (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Custom
fi: Oma

en: Location
fi: Sijainti

en: Targets
fi: Kohteet

en: Sources
fi: Lähteet

en: User locations
fi: Käyttäjien sijainnit
