Location Chooser (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Location
fr: Emplacement

en: Targets
fr: Cibles

en: User locations
fr: Emplacements des utilisateurs

en: Current location
fr: Ville actuelle

en: Locations
fr: Emplacements
