Location Chooser (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save
fa: ذخیره

en: Node types
fa: انواع گره

en: Custom
fa: سفارشی

en: Location
fa: مکان

en: Sources
fa: منابع
