Location Chooser (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save
pt: Guardar

en: Node types
pt: Tipos de nó

en: Custom
pt: Personalizado

en: Location
pt: Localização

en: Targets
pt: Objetivos

en: Sources
pt: Fontes

en: User locations
pt: Localização do utilizador
