Location Chooser (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Custom
ru: Собственная

en: Location
ru: Место

en: Targets
ru: Цели

en: Sources
ru: Источники

en: User locations
ru: Местонахождения пользователей

en: Current location
ru: Текущее местоположение

en: Locations
ru: Места
