Location Chooser (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Custom
tr: Özel

en: Location
tr: Konum

en: Sources
tr: Kaynaklar

en: User locations
tr: Kullanıcı konumları

en: Locations
tr: Konumlar
