Location Chooser (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Custom
uk: Власний

en: Location
uk: Місце розташування

en: Targets
uk: Цілі

en: Sources
uk: Джерела

en: User locations
uk: Місця розташування користувачів

en: Current location
uk: Поточне місцезнаходження

en: Locations
uk: Місця розташування

en: Site Default
uk: Сайт за замовчуванням
