Location Chooser (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save
et: Salvesta

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Custom
et: Kohandatud

en: Location
et: Asukoht

en: Sources
et: Allikad
