Location Chooser (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save
pt: Salvar

en: Node types
pt: Tipos de conteúdo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Location
pt: Localização

en: Sources
pt: Fontes

en: Current location
pt: Localização atual
