Location Chooser (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Save
de: Speichern

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Location
de: Ort

en: Targets
de: Ziele

en: Sources
de: Quellen

en: User locations
de: Ortsangaben für Benutzer

en: Current location
de: Aktuelle Position

en: Site Default
de: Standardeinstellung der Website
