Location Chooser (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Save
gl: Gardar

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Location
gl: Localización

en: Sources
gl: Fontes

en: User locations
gl: Lista de usuarios
