Location Chooser (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Save
ja: 保存

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Custom
ja: カスタム

en: Location
ja: 場所

en: Targets
ja: ターゲット

en: Sources
ja: ソース

en: User locations
ja: ユーザーの場所
