Location Chooser (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Save
sk: Uložiť

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Custom
sk: Vlastná

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Sources
sk: Zdroje

en: User locations
sk: Umiestnenia používateľov
