Location Chooser (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Location
ast: Llugar

en: Sources
ast: Fontes
