Location Chooser (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Sources
be: Крыніцы
