Location Chooser (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Location
bg: Местоположение

en: Sources
bg: Източници
