Location Chooser (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Custom
cs: Vlastní

en: Location
cs: Místo

en: Sources
cs: Zdroje

en: User locations
cs: Umístění uživatelů
