Location Chooser (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Custom
cy: Addasu

en: Location
cy: Lleoliad

en: Sources
cy: Ffynonellau
