Location Chooser (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Custom
eo: Propra

en: Location
eo: Loko

en: Sources
eo: Fontoj

en: User locations
eo: Lokoj de uzanto
