Location Chooser (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Location
hr: Lokacija

en: Sources
hr: Izvori
