Location Chooser (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Location
is: Staðsetning

en: Sources
is: Uppsprettur
