Location Chooser (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Custom
it: Personalizzato

en: Location
it: Posizione

en: Sources
it: Sorgenti

en: User locations
it: Posizioni dell'utente
