Location Chooser (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Location
kk: Орналасуы

en: Sources
kk: Ақпарат көздері
