Location Chooser (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Sources
lv: Avoti
