Location Chooser (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Location
ne: स्थान

en: Sources
ne: स्रोत
