Location Chooser (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Node types
nl: Node-types

en: Custom
nl: Aangepast

en: Location
nl: Locatie

en: Targets
nl: Doelen

en: Sources
nl: Bronnen

en: Location chooser
nl: Locatiekiezer

en: User locations
nl: Gebruikerslocaties

en: Current location
nl: Huidige locatie

en: Site Default
nl: Site standaard
