Location Chooser (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Custom
ro: Personalizat

en: Location
ro: Locaţia

en: Sources
ro: Surse
