Location Chooser (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Location
sl: Mesto

en: Sources
sl: Viri
