Location Chooser (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Sources
sq: Burimet
