Location Chooser (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Custom
sv: Anpassad

en: Location
sv: Plats

en: Sources
sv: Källor

en: Location chooser
sv: Platsväljare

en: User locations
sv: Användarplatser

en: Current location
sv: Nuvarande plats
