Location Chooser (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Location
vi: Vị trí

en: Sources
vi: Nguồn
