Location Chooser (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save
he: שמירה

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Custom
he: מותאם

en: Location
he: מיקום

en: Sources
he: מקורות
