Location Chooser (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Node types
th: ประเภทโหนด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Sources
th: แหล่ง
